Článek Šedé buňky mozkové

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Šedé buňky mozkové

13. 01. 2017 - 12:22

hroznetajne: Úplně ti rozumím . Mám to stejně a vůbec jsem netušila, že by to mohl mít podobně i někdo další . Já si totiž v tom největším stresovém vypětí představuji, jak skládám tu zkoušku, nervuju se neskutečně moc a když na tu zkoušku nakonec doopravdy dojde... bílá zeď, nic, zamrzlý mozek, žádné myšlenky, prázdno. Absolutně netuším čím to je, jestli nějaké obranné mechanismy mozku, nebo co . Ale začínám s uvědomovat, že s tímhle tu školu asi nedám...

Tobě ale držím palce, ať to zvládneš bez újmy na zdraví, protože to je asi nejdůležitější . Taktiku máš dobrou!

---
hroznetajne.pise.cz

15. 01. 2017 - 17:54

sargo: To jsou teda divné obranné mechanismy. Patrně jsme se vyvinuly z myší, zatímco zkoušející se rekrutují z hadů

---
sargo.pise.cz

13. 01. 2017 - 14:11

eithne: Joo, tohle je ve mně ještě příliš čerstvě, než abychom to dokázala číst nezaujatě. Na zkoušky bych znovu nechtěla, přesně tyhle stavy mívám taky - zbožňovala jsem zkoušky, kde jsem měla prostor pro písemnou přípravu, protože jak mám odpověď psát, jsem v pohodě, a z toho papíru už to pak vždycky nějak přečtu. Ale to dokonalé prázdno v hlavě, když mám mluvit z hlavy... uf uf. Jsi moje hrdinka, dodělávat si školu v době, když už sis stihla zvyknout na svobodu mimo školní proces... a ještě dobrovolně... hezky. Jen tak dál, jen tak dál!

---
eithne.pise.cz

15. 01. 2017 - 17:55

sargo: To jo, písemná jakž takž funguje. Ne moc, ale na projití s hodně odřenýma ušima to stačí

---
sargo.pise.cz

18. 01. 2017 - 14:47

lentilka®sdeluje.cz: Houby hrdinka. Prostě zas potřebuje nějakou stresovou situaci, nad kterou by mohla kníkat. Tak co honem - rodina funguje, na mangela stížností netřeba neb též funguje, na jášovství staršího odlitku už si taky zvykla, bolestem zad přišla na kloub a řeší je, tak co teď? Áááá, školu by si mohla dodělat! A hned vznikají situace, které je třeba náležitě okňučet!

Jako naprosto to chápu, mám to stejně. Ale já jsem si pořídila těžší kalibr, co mého zdravotního stavu týče, tam mám prostoru pro fňukání dost a dost. Takže nene, já školu dodělávat nebudu.

---
lentilka.sdeluje.cz

13. 01. 2017 - 17:20

rebarbora: Stejně máš můj obdiv, že ses coby "zasloužilá matka" vrátila ke studiu Nicméně tvůj popis zkouškového transu je naprosto geniální Taky mívám ve stresu okno, jen v trochu opačném smyslu - já totiž povídám, ale absolutně si pak nepamatuju co a jestli to bylo dobře, nebo jestli jsem mlela kraviny A stává se mi to, i když mám třeba mluvit před větším množstvím lidí Každopádně úsměv je základ Ve stresu se taky usmívám už od střední a myslím, že mě tenhle tik taky nikdy nepřejde Tak studiu zdar!

---
rebarbora.pise.cz

15. 01. 2017 - 17:57

sargo: Jsou i tací, co mě ne zcela neprávem podezřívají, že zneužívám údajné vzdělávání k prchání od dětiček - a je pravda, že na rozdíl od běžně pracujících, kteří při vyučování trpí, tam relaxuju Mluvit je základ, paráda!

---
sargo.pise.cz

13. 01. 2017 - 21:49

tlapka: Smekám klobouk. Já si říkala, co to bude za jobovky, když je tu tak dlouho ticho po pěšině, a helemese. Ale zase to může být fajn páka na kluky, ne? "Hele, já taky chodím do školy!"
Obor by mě hrozně zajímal. Já se UŽ neumím učit nazpaměť. U maturity to šlo, u bakalářek to nějak šlo... a teď to má smysl nebo jdu dál.
Hurá do příštího semestru, nikoli pololetí!

---
tlapka.pise.cz

15. 01. 2017 - 17:58

sargo: Víš, tvé historky ze školy si všichni pamatujeme. Tady se soucitu nedočkáš

---
sargo.pise.cz

15. 01. 2017 - 22:05

tlapka: Minimálně za ty z tělocviku bych si to zasloužila!

---
tlapka.pise.cz

14. 01. 2017 - 08:35

jn: Jsem strašně zvědavá na obor, tak doufám, že ústně ho sděluješ. Potvrzuju, že nic nedokáže dospělého člověka vykolejit a vrátit do dětských stavů spolehlivějí než škola a zkoušení. Mám za sebou poměrně čerstvé zkušenosti z atestace své i svých kamarádek. Poměrně komponované a stabilní bytosti jsou pak vyděšené, vzlykají do telefonu a obávají se absurdních situací, což ví, ale nemají nad tím žádnou kontrolu. Ufuf. Takže jsem fakt zvědavá, který obor Tě nalákal se do toho pustit
A obdivuju.

15. 01. 2017 - 17:59

sargo: Dostala jsem prý osvědčenou radu, že není špatné si po zkouškách udělat testy inteligence, aby se člověk zase dostal od hmyzu alespoň k savcům. Jenže to fungovalo naposledy před první mateřskou, teď už bych si netroufala A já jsem v klidu, pořád jsem v klidu... a pak se nestačím divit

---
sargo.pise.cz

15. 01. 2017 - 01:13

mixx: Ty jo, tak to klobouk dolů a držím palce na další semestr. A také se přidávám do zástupu zvědavců, který obor jsi zvolila.

---
mixx.pise.cz

15. 01. 2017 - 18:00

sargo: Též si držím palce! Tobě pro jistotu taky.

---
sargo.pise.cz

15. 01. 2017 - 19:28

boudicca: Já všechny studenty na kombi hrozně obdivuji. Když vím, jaká je náročnost zkoušek a kolik mám teď průběžné přípravy (takže bych ke zkouškovému už vlastně měla vše umět), tak nezbývá než konstatovat, že dálkově bych neměla šanci. Hodně štěstí se studiem! Budu držet palce.

---
by-boudicca.blogspot.cz

15. 01. 2017 - 21:12

zlomenymec: Ty jsi blázen Hodně štěstí

---
zlomenymec.pise.cz

17. 01. 2017 - 10:57

hablina: To Tě obdivuju a strašně moc. A držím palce, ať úspěšně projdeš všema zkouškama teď, za půl roku, v dalších letech....

---
hablina.pise.cz

17. 01. 2017 - 17:12

sargo: Budicca: díky díky, ale víš, jak strašně depresivně to zní?

Zlomený meč: co není člověk schopen absolvovat, aby si občas odfrknul od koťátek...

Hablina: kéž by ten výkon odpovídal...

---
sargo.pise.cz

18. 01. 2017 - 07:52

radus: Hustý!!!!! Máš můj obdiv! A beztak ten zkouškový projev není tak tragický!

---
radus.pise.cz

23. 01. 2017 - 08:36

sargo: Je ještě tragičtější. Ale jak už jsem zmínila - musej se taky trochu snažit

---
sargo.pise.cz

24. 01. 2017 - 17:19

evi: A tákhle to je, ty študióze jeden! Ty si doděláváš školu! Chválím, hlavně za ten přístup, že to děláš jen tak pro sebe a že na tom život nestojí. Na tak gratuluju, důležité je hlavně prolézt, na známky nehleď - ačkoli mě se to mluví, ale čím jsem starší, tím je mi blbější někde mlžit v pokusu o alespoň nějakou odpověď

---
e-vismaior.blog.cz