Článek Copak dovolené, ty my umíme!

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Copak dovolené, ty my umíme!

01. 08. 2017 - 18:09

zmrzlinka: O, tolko krasnych nametov na rozvedenie! Oni este su nejake deti, co netravia prazdniny medzi televiziou, pocitacom, mobilom, tabletom a co ja viem co im je dostupne? Ktore sa daju este niekam zlakat (nasilim vyhnat)na chodenie a objavovanie a dokazu aspon pol hodinu stravit vonku bez otravovania, ze nuda?
Tusim, ze v kategorii 10+ uz nie.

O zazitky mas zase vystarane

---
zmrzlinka.pise.cz

01. 08. 2017 - 22:48

sargo: Naživo žádné neznám, ale občas se o nich lze dočíst na internetu. Ale to i šestinohých telatech, že áno Ono, po pravdě, bylo tak hnusně, že zcela proti všem plánům a přesevzetím i na ty tablety došlo... navíc spřátelení chlapečci vstávají o dvě hodiny později než my, takže kromě obligátní ranní výpravy pro rohlíky jest povoleno protočit pár pohádek.

---
sargo.pise.cz

01. 08. 2017 - 18:47

zlomenymec: No, asi jste se nenudili, a to je hlavní!

---
zlomenymec.pise.cz

01. 08. 2017 - 22:49

sargo: Ale já mám ráda nudu! Chci se někdy plnohodnotně a bez zábran nudit! Fakt!

---
sargo.pise.cz

11. 08. 2017 - 11:16

lentilka®sdeluje.cz: Tenhle výkřik je mi TAK blízký!

---
lentilka.sdeluje.cz

01. 08. 2017 - 20:58

boudicca: Ooo, teta Sargo je zpátky! Pořád mi vrtá hlavou, co malý rošťák vyváděl, že jej poslali z tábora domů. Za tři roky vedoucování jsem se setkala jen s tím, že si občas děti zavolaly rodiče samy, protože se jim na táboře nelíbilo. Ale že bychom někoho poslali domů my, to neexistovalo.
Držím palce, ať je příští dovolená o pořádný kus vydařenější!

---
by-boudicca.blogspot.cz

01. 08. 2017 - 22:55

sargo: Taky jsem dosud žila v dojmu, že se děti posílají zpět jenom v případě, že někoho zavraždí Ani nijak zvláštní důvody nepředložili. Jáša se prostě choval jako Jáša. Takže je chápu, já mít komu zavolat... Což se ale nevylučuje s tím, že to od nich bylo těžce nezvládnuté. Bylo to od oddílu, kam chodil celý rok, a ještě jsem extra psala mejla, jestli si ho troufnou vzít. Navíc jinde funguje dobře, takže někde musela být chybka v systému. A to má jet ještě na jeden, už teď z toho dostávám osypky.

---
sargo.pise.cz

04. 08. 2017 - 12:23

boudicca: Tím spíše to nechápu. Za rok si snad měli možnost Jášu "oťukat" a zjistit, co na něj platí. Hyperaktivní děti bývají všude na táborech, vždycky se někdo najde. Nám jednou na tábor poslali i autistu a to bylo teprve něco.

---
by-boudicca.blogspot.cz

04. 08. 2017 - 12:39

radus: To je ale vážně divné! A přijde mi to dost nefér zvláště po tom, co jsi psala extra mail a když ho navíc už tak trochu znají.

Takových dětí je... Moje kamarádka úča by mohla vyprávět. Je mi Jáši trošku líto. Za mě jednoho kluka vyhodili z jarních prázdnin na lyžích za útěk z areálu... Noční, po večerce. To asi chápu..

---
radus.pise.cz

02. 08. 2017 - 06:25

jn: Ach jo. Ráda si čtu Tvé články, jsou vtipně napsané.
Akorát dneska jsem nevěděla, zda se smát nebo soucítit.
Taky máme za sebou nečekaný návrat z tábora (zlomené zápěstí), tak vím, jak to člověka zaskočí, změní plány a místo klidu řeší, co s puberťákem.

Jinak - nuda a klid přijde, musíš ještě chvilku počkat. V pubertě děti poránu dlouze vyspávají (stihneš dvě kafe, osamělou procházku, menší výlet), potom dlouze snídají... už nekřičí, maxmálně s tebou naštvaně několik dní nemluví, ale to se dá vydržet

02. 08. 2017 - 07:53

sargo: Ajaj, to jste to chytli Tak snad posrůstá co možná bez následků.
Taky se mírně utěšuju tím, že zlomené zápěstí by bylo horší (zvlášť cizí), i když možná vlastně nebylo... to nakonec sroste, ale Jáša bude Jášou už asi na věky věkův
Ano, trucovité mlčení! Na to se obzvlášť těším. Vyspávání už pomalu přichází (žádná laskavá mezifáze vstávání akorát, z budíčku v šest rovnou do nepoužitelna), ale to ostatní se zatím skládá spíš z bouchání čímkoli do čehokoli a výkřiků o nespravedlnosti světa. Když on je chudák ten nepochopený skrytý génius, no. Jen ho trochu mate, že svého génia zatím neobjevil ani on sám. Pak nemá být v setrvalé životní krizi

---
sargo.pise.cz

02. 08. 2017 - 09:19

radus: Oooo ano! Teta Sargo je zpět!!!!! Chceme víc! Chceme víc!!!

---
radus.pise.cz

02. 08. 2017 - 15:07

eithne: Říkala jsem si, když o víkendu začala být vedra, že konečně využijete bazénky - aspoň na víkend... a vy ne
Poslat dítě z tábora domů, aniž by provedlo něco hodně hrozného, to je hodně nezvládnuté vedení. Tyjo. Co Jáša, nese to statečně? A co vy, nesete to statečně?
Doufám, že alespoň tento týden je pro vás snesitelnější

---
eithne.pise.cz

02. 08. 2017 - 19:20

hlander: Koukám, že vše v nejlepším pořádku.

03. 08. 2017 - 15:27

evi: tyjo, to se smí, poslat dítě domů z tábora bez nějakého závažného (třeba jako zdravotního) důvodu? Doufám, že si to Jáša nebere nějak osobně (mě by se to jako dítěte dost dotklo, teda pokud bych nechtěla odjet sama). Jinak koukám, že si fakt umíte užívat, u nás deskovky (no a i ten tablet) v dešti taky jedou prakticky bez ustání

---
e-vismaior.blog.cz

04. 08. 2017 - 14:15

zmrzlinka: U nas na tabore tiez poslali jedno dieta domou, ale okrem toho, ze pocuvam i cez rok staznosti na onu dievcinu, tak veducich asi dorazilo, ze par krat opustila tabor mimo vyznacene miesto a hlavne ze si davala kudlu pred srdce a ostatne holky s nou nechceli byt ani spat v stane, ze sa jej bali... a to je 9 rocne dievca... No nechcela by som byt veduci ani za nic.

---
zmrzlinka.pise.cz

05. 08. 2017 - 14:42

hablina: Pršelo? Bylo chladno? Kdy? Kde? Přiznej, že jste našli portál do jiného časoprostoru?
By mě doclela zajímalo, jak vidí důvody svého odjezdu z tábora Jáša.

---
hablina.pise.cz

11. 08. 2017 - 11:28

lentilka®sdeluje.cz: Tý jo, tak to by mě taky zajímalo, jak vidí Jáša, že ho poslali z tábora domů.
S těmi našimi háďaty je to fakt dost o nervy, že. Od Mrni mi letos z tábora přišlo zoufalé kvílení na koresponďáku, Ať si pro ni přijedeme, že jsou na ně vedoucí zlí. No, vzhledem k tomu, že psaní přišlo ve čtvrtek a v sobotu se měla vracet, nezašla jsem ani tak daleko, že bych volala hlavasce, co se děje (ano, jsem matka roku! ). Po návratu Mrni jsem z ní cílenými, ale opatrnými dotazy dostala, že jedna vedoucí jim slíbila, že přijde na masáž a NEPŘIŠLA! A druhý vedoucí ji okřikl, když na něj štěbetala a pořád mu chtěla něco vyprávět i po večerce.

---
lentilka.sdeluje.cz

14. 08. 2017 - 18:57

rebarbora: No, když se daří, tak se daří Ale s těmi dětmi bych řekla, že o takovéhle situace a zákony schválnosti asi není nouze nikdy Hlavně že jste si to v rámci možností užili, děti budou mít i tak na co vzpomínat

---
rebarbora.pise.cz

20. 08. 2017 - 20:38

tlapka: Kdo umí, ten umí! Ale co ten Jáša vyváděl... ten se musel činit. Anebo se naopak vedoucí tábora činit nechtěli. A dodatečné gratulace k jeho svátku.
S věkem to dočasně přejde. Nám už se pro změnu po 24 hodinách (místo po 5 dnech) vrátili z dovolené babka s dědou, protože to spolu nemohli vydržet...

---
tlapka.pise.cz