Článek Návrat

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Návrat

05. 01. 2008 - 17:58

květinka: Tak jsem si to konečně přečetla. Co je to larp vím jenom trochu, ale moc se mi to líbilo! Doufám, že brzy zase něco napíšeš. Já vůbec psát neumím, ale trochu kreslím, hlavně uhlem a podobně. Hlavně že se něco tvoří

06. 01. 2008 - 13:17

sargo: květinka: ilustrátor by se mi hodil, kdybys měla chuť, ozvi se

---
sargo.pise.cz

05. 03. 2010 - 21:50

muminek: Ha, tak jsem tady! Žádný příběh, ve kterém vystupují trpaslíci nebo hraničářka, mě zklamat nemůže, jsem odkojený Dračím doupětem Ale Larp jako takový jsem nikdy neokusil, jen na základce s kamarády v parčíku mezi činžáky, ještě teď mám jizvu na noze od klacku Jenom ta povídka končí smutně.. ale to asi má. Ale teď už asi na Larpy nejezdíš, nebo jo a bereš s sebou i Jášu?

---
muminek.pise.cz

05. 03. 2010 - 22:27

sargo: To víš, nesmíš věřit všemu, co ti kdo napovídá Larpy byly příliš skvělé, než aby mělo skutečný smysl v nich pokračovat - už se ta míra okouzlení nemohla opakovat. A časově by to byla vážně katastrofa
Jestli končí smutně... realisticky. Když po několika dnech vylezeš z lesa a najednou se jmenuješ jinak a všechno je špatně... to asi vysvětluje, proč je ta povídka tak špatná. Skutečnost mi nikdy nešla.

---
sargo.pise.cz

05. 03. 2010 - 23:06

muminek: Na výletech jsme párkrát omylem vpadli doprostře nějakého Larpu Ten konec je právě dost dobrý, ta tíseň z probuzení je dobře vystižená. Taky mi dělalo potíže se vracet zpátky, když jsme víkend propařili dračákem anebo počítačovými hrami (často obojím ), vracíval jsem se domů, kde na mě čekaly třeba úkoly do školy, celý říčný

---
muminek.pise.cz

05. 03. 2010 - 23:14

sargo: No ovšem. Kráčíš chodbou metra, vlaje za tebou plášť, u pasu tíží meč, lidi kolem jsou divně oblečený a divně se chovají... jednou jsem málem uřknula jednoho dědulu, co za mnou nevhodně pohnul holí. Vypadalo to jako útok. A chceš si rozsvítit a ono to nejde... a vůbec.

---
sargo.pise.cz

05. 03. 2010 - 23:32

muminek: Útok holí Třeba se dědula taky kdysi vrátil-nevrátil z Larpu a od té doby je ve střehu Nedávno jsme s ET a dalšími hráli takový vyprávěný fantasy příběh, na způsob dračího doupěte, ale víceméně volně a bez kostky. Moc mě to bavilo. Ale ty roky, kdy jsem víc žil v tom druhém světě a sem se vracel jen na jídlo a do školy spíš už pominuly. Neznáš tu pohádku od Tolkiena, myslím, že se jmenuje Kovář z Velké Lesné (anebo je to ta druhá)? Je to přesně o těhle návratech a o tom, jak se musíš vzdát kouzel. Moc pěkné. A nostalgické taky..
Jinak přeju hezkou dobrou noc. A zítra si dám další povídku

---
muminek.pise.cz

06. 03. 2010 - 13:44

sargo: Dračák s kostkou jsem snad ani nikdy nehrála, vždycky jsme jeli navolno. A ano, bylo to super. Když tak o tom mluvíme... rozhodně si budu muset zase něco střihnout 8-)Kovář z Velké Lesné - jestli to tedy není ta druhá :oD -je úžasná věc, jedna z mých nejoblíbenějších... asi nejlepší, co napsal. Tak moc se mi to líbilo. :o))
Hele, všichni jsme z Prahy, připrav příběh a houkni, zahrajem. Jsem skřítek! :oD

---
sargo.pise.cz

07. 03. 2010 - 00:04

muminek: Ta druhá, však víš, Farmář z Giles Hamu, pletou se mi Kováře jsem nedávno slyšel na cd, namluvil Ivan Trojan, taky můžu jen doporučit.
Až ET uslyší, že si s námi chceš zahrát, tak se asi zblázní (štěstím samozřejmě ) Huráááá, jóóóóóó, na společné hraní se tedy moc těším, mohlo by to být celkem brzy, chtěli jsme hrát už tuhle, ale nakonec jsme místo toho šli do cukrárny takže to pořád visí ve vzduchu. Skřítky potřebujem!

---
muminek.pise.cz

06. 03. 2010 - 15:33

jarmik: udělals jen první krok, zas tak snadné to není. Hledej dál.

---
jarmik.pise.cz

06. 03. 2010 - 23:58

muminek: Díky za tip, Jarmiku, už jsem myslel, že jsem u zdroje. Jdu kopat dál.
Sargo ti také jistě poděkuje

---
muminek.pise.cz

07. 03. 2010 - 11:30

sargo: Po tom hrozném zklamání s Pánem prstenů na nic namluveného nemám náladu
Hraní platí! Napiš mi tvého mejla na sargo.pise@seznam.cz - domluvíme rovnou, nebo to zase bude trvat rok

---
sargo.pise.cz

07. 03. 2010 - 22:12

muminek: Pána Prstenů jsem pořád neslyšel. Ale negativní reklama funguje, ten propadák si musím sehnat Úplně a naprosto skvěle je ovšem namluvený Hobit od Hedy Čechové, to je eňo ňůňo, za to dám ruku, jen si nejsem jistý, jestli to vyšlo na cd, mám to asi na devíti kazetách se slepecké knihovny Jestli na to natrefíš, zkus to.
Poštovního holuba hned posílám.

---
muminek.pise.cz

04. 10. 2010 - 14:27

mix*: To je úžasný! Doufám, že zase napíšeš nějaký příběh .

---
mix.pise.cz